Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Virumaal Sillamäel põlesid 9-korruselise kortermaja koridoris juhtmed, elanikud evakueeriti
Täna kell 18:05 sai häirekeskus teate, et Sillamäel Kajaka tänaval 9-korruselises kortermaja koridoris põlesid juhtmed, mille tõttu II, III ja IV korrusel levis suits. Kortermajast evakueeriti 100 inimest.

08.04.2015 kell 18.05 said päästjad väljakutse Sillamäele, kus Kajaka tänava 9-korruselises ühiselamu tüüpi kortermaja koridoris põlesid juhtmed ning II, III ja IV korruse koridorides levis suits. Sündmuskohale saadeti päästjad Sillamäe, Narva-Jõesuu ja Narva päästekomandodest, operatiivkorrapidaja ning kiirabi.

Päästjate kohale jõudes selgus, et 9-korruselise ühiselamu tüüpi kortermaja II korruse koridoris põlesid juhtmed, koridor oli paksu suitsu täis ning suits levis III ja IV korruse koridoridesse. Päästjad alustasid koheselt kustutustöödega ja inimeste evakueerimisega hoonest.

Päästjad panid tule levikule piiri kella 18:35ks ja päästetööd lõpetati kella 18:54ks. Selgus, et kortermaja II korruse koridoris põlesid vanad juhtmed, mis ei olnud kasutusel. Päästjad tuulutasid II, III ja IV korruse ruumid suitsust, kontrollisid ruumid üle ning lubasid elanikel kodudesse tagasi minna.

Inimesed kannatada ei saanud. Tulekahju tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.


Nelet Verbin
08 Aprill 2015
  Kommentaarid