Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pärnumaal hukkus liiklusõnnetuses kaks inimest /Täiendatud/
Häädemeeste vallas toimunud veoki ja sõiduauto kokkupõrkes hukkus kaks 28-aastast meest.

Politsei sai täna kell 11.58 teate, et Pärnumaal Häädemeeste vallas Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 178. kilomeetril põrkasid kokku veo- ja sõiduauto. Esialgsetel andmetel sõitis peateed ületada soovinud sõiduauto Toyota juht ette peateel Pärnu suunas liikunud veoautole Mercedes-Benz. Toimunud kokkupõrke tagajärjel sai sõiduauto tugevalt kahjustada ja selles hukkusid kaks 28-aastast meest.

Õnnetuspaigal viibinud Pärnu politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juhi Üllar Küti sõnul on raske oletada, mis tingis selle, et peateed ületada soovinud Toyota juht lähenevat veoautot ei märganud.

„Kindlasti ei piisa ohtlikes kohtade ühekordsest põgusast pilgust mõlemas sõidusuunas ja arvestada tuleb sellega, et läheneva sõiduki tegelikku kiirust on raske õigesti hinnata. Tähelepanelikkus ja ettevaatlikkus liikluses on äärmiselt olulised, et ära hoida selliseid õnnetusi,“ ütles Kütt.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab välja menetlus.
15 Aprill 2015
  Kommentaarid