Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei otsib taga allilmaga seostatud ärimeest
Politsei pani tagaotsitavate nimekirja Eesti allilmas väidetavalt suurt autoriteeti ja Tallinnas mitmeid meelelahutuskohti omava ärimehe Hubert Hirve.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve sõnul on politseil Hirve vastu operatiivhuvi seoses ühe kriminaalasjaga, mis käsitleb aastaid tagasi toime pandud majanduskuritegu.

"Kriminaalasja raames uurib politsei 1997. ja 2000. aastal toime pandud tehinguid, kus Hirvele kuuluv kinnisvarafirma müüs maha väidetavalt võõra kinnisvara," ütles Tarve BNS-ile.

Eesti ajakirjanduses on aastaid Hirvest kirjutatud kui allilmaga seotud ärimehest. Viimati võis Hirve nime lugeda meediast oktoobris, kui SL Õhtuleht kajastas vendade Oleg ja Andres Sõnajala ründamist Saaremaal.

Sõnajalad väitsid SL Õhtulehele, et aimavad, kes võis nende ründamise tellida. Sõnajalgade sõnul said nad tänavu kevadel ähvarduse inimeselt, kes tahtis endale nende kinnistut Tallinnas Vana-Viru tänavas.

Sõnajalgade sõnul tahtis neilt kinnistut just ärimees Hubert Hirv, lubades oma soovi teoks teha kas "hea või kurjaga". Sellelt kohtumiselt läksid vennad kohe keskkriminaalpolitseisse ja andsid seal ähvardustest teada.  BNS

17 November 2004
  Kommentaarid