Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tööandjate keskliit kohtub 31. märtsil Ida-Virumaa ettevõtjatega
Eestis on üliväike protsent ettevõtlikke inimesi, kelle tegevuse tulemusena täitub riigikassa. Majanduskriisi ajal võtab riik raha juurde sealt, kust seda on kergesti võimalik võtta – tööandjatelt. See halvendab majanduskeskkonda ja pärsib ettevõtlikkust. Samal ajal saavad riigil aidata kriisist välja tulla ainult ettevõtjad. Kuidas seda teha, kui ettevõtluse maine on madal ja oma muredega üksi jäänud ettevõtjate moraal langeb?

Eesti Tööandjate Keskliit on kõige esinduslikum tööandjate organisatsioon, kellel on pikaajaline kogemus suhetes riigivõimu ja töövõtjate esindajatega. Keskliit seisab avaliku sektori kulude piiramise ja ettevõtjate maksukoormuse vähendamise eest.

Tööandjate keskliidu juhataja Tarmo Kriis kutsub 31. märtsil grupi Ida-Virumaa ettevõtjaid kell 12–16 Toila sanatooriumi banketisaali ümarlauale ja lõunasöögile, et jagada keskliidu kogemusi ning tutvustada oma ideid ja tegevusi Eesti ettevõtluskeskkonna parandamiseks ja sotsiaalse stabiilsuse tagamiseks. Kohtumisel soovib keskliit end kurssi viia Virumaa ettevõtlusprobleemidega ja tundma õppida kohalike ettevõtjate seisukohti majanduskriisist väljumise kohta, et selle pinnal kujundada välja või saada tuge keskliidu arvamustele ja teha ettepanekuid valitsusele.


Imbi Ernits-Kaljuste
27 Märts 2009
  Kommentaarid