Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere linna esitlus Läänemere Linnade Liidu täitevkogu koosolekul äratas suurt tähelepanu
Täna Kristiansandis, Norra Kuningriigis toimunud Läänemere Linnade Liidu täitevkogu istungil algusega kl 17.00 võeti Rakvere linn uue liikmena ühenduse liikmeks. 

Täiskogul tegi linna tutvustava ettekande Rakvere linnapea Andres Jaadla. 

Erilist huvi tekitasid täiskogu liikmete hulgas Rakvere linna erinevad kultuuriüritused nagu Meeste Tantsupidu ja Punk Laulupidu. Samuti väljendati postiivset imestust Sumo Maailmameistrivõistluste korraldamise üle Rakveres. Liidu president Per Andersen tunnustas linna muljetavaldava arengu eest ja tõdes, et võib rahuldustundega arvata Rakvere Läänemere Linnade Liidu täieõiguslikuks liikmeks.

Läänemere Linnade Liidu 106 liikmeslinna seas on 18 Eesti linna. Tänu tugevale omavahelisele koostöövõrgustikule suudetakse kasutada täiendavaid euro- ja välisrahastusvõimalusi ning seeläbi on konkreetseid arendustegevusi oma linnades suutnud läbi viia mitmed Läänemere Linnade Liidu liikmed. Järgnevatel päevadel jätkub täiskogu töö komisjonides. 

Linnapea Andres Jaadla sõnul on Rakvere eesmägiks leida usaldusväärseid partnereid ning erinevaid välisrahastusvõimalusi. Rakvere soovib osaleda nt Liidu energia-, linnaplaneerimis- ja turismikomisjonide töös.
23 September 2009
  Kommentaarid