Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ohutuspäeval „Ohutult liikuma“ põhirõhk on liikumisega seonduval ohutusel
2014.aasta on liikumisaasta, mille eesmärk on innustada inimesi liikuma ning leidma liikumisharrastusega tegelemiseks sobivaid võimalusi ja erinevaid liikumisviise. Ikka selleks, et elanikkond tervem ja jätkusuutlikum oleks.

Oluline on siinjuures pöörata tähelepanu ka ohutusele. Kuidas liikuda turvaliselt? Eesseisva ohutuspäeva „Ohutult liikuma“ põhirõhk ongi suunatud liikumisega seonduvale ohutusele.

17.mail korraldab Ida päästekeskus koostöös Lääne-Virumaa traumanõukogu ja Põhjakeskusega ohutusteemalise perepäeva „Ohutult liikuma“, mis pakub läbi terve päeva põnevaid tegevusi ja meelelahtust suusahüppemäel, kinobussis, trikirambril.

Päeva aitavad sisustada ka Ida päästekeskuse ennetajatest ja päästjatest koosnev meeskond. Huvilistele jagatakse vee- ja tuleohutusalaseid teadmisi. Ikka selleks, et tõsta noorte ja nende vanemate ohutusalast teadlikkust ning et eesseisev suvi mööduks turvaliselt. Lisaks aktuaalsetele vee- ja tuleohutusteemade käsitlusele tutvustatakse nii päästjate tööd kui tehnikat.

Sündmused hakkavad arenema kell 10.20 Aqva SPA parklas, kust ühise rongkäiguna suundutakse Põhjakeskusesse. Ürituse avavad Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum ning päeva patroon Baruto – Eesti endine sumomaadleja Kaido Höövelson.
13 Mai 2014
  Kommentaarid