Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti Televisioonist varastati betakaamera

Eesti Televisiooni operaatorite toast varastati professionaalne betacam SP tüüpi kaamera. Operaatorite tuppa murti räigelt sisse. Vargad lõid ukse maha, ning purustasid piidad. Sissemurdmine pidi toimuma ajavahemikul 31. detsember kell 21:00 - 1. jaanuar kell 11:00.

Varguse avastasid operaatorid, kes suundusid kell 14:30 kontsertsaali ülekannet tegema - siis ka teatati sellest koheselt politseisse. Orienteeruv kahjusumma on 320 000 krooni.

Varastatud betacam SP tüüpi analoogkaamera, mida igal pool mujal maailmas kantakse praegu maha kui eelmise põlvkonna aegunud televisiooniformaati. Eesti mahajäämuse tingimustes on betakaameratest kujunenud hetkel veel üldine televisiooni professionaalne formaat.

Kogu vargus juhtus kaks nädalat enne seda kui kogu ETV läheb üle uuele turvauste süsteemile.

Kuna betakaameraid on Eestis loetud arv, siis on Eesti Televisioon tänulik iga teate eest, mis aitaks kaamerat kätte saada.
02 Jaanuar 2004
  Kommentaarid