Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

10. veebruari hommikul tungis 45-aastane mees Rakveres Karja tänaval majas kallale 28-aastasele naisele ja peksis teda.


Vargus

8. veebruaril avastati, et Sõmeru vallas Varudi-Vanakülas on varastatud roostevabast terasest maa-alune gaasisurvemahuti väärtusega 639 eurot.


Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

10. veebruaril ajas 32-aastane mees Narvas Kreenholmi tänaval asuvas kaupluses ümber alkoholipudelid. Seejärel lõi teda korrale kutsunud turvatöötajat. Mees peeti kahtlustatavana kinni. Tekitatud kahju on selgitamisel.

10. veebruaril lõi 46-aastane mees Sillamäel Viru puiesteel 48-aastast naist, millega tekitas kannatanule tervisekahjustuse. Mees peeti kahtlustatavana kinni.


Vargused

4. veebruaril varastati Jõhvis Viru tänaval asuvast ametiasutuse kabinetist mobiiltelefon ja rahakott, milles olid pangakaardid koos koodidega. Hiljem võeti sularahaautomaadist 200 eurot.

9. veebruaril varastati Narvas Kreenholmi tänaval asuvas kaupluses 28-aastaselt naiselt mobiiltelefon väärtusega 200 eurot.

Ööl vastu 10. veebruari lõhuti Narvas Tallinna maanteel sõiduautol Peugeot aknaklaas ja varastati taksoseadmed, automakk ning teisi esemeid. Kahju on 898 eurot.

10. veebruaril varastati Jõhvis Puru teel asuvast lasteaiast sülearvuti ja mobiiltelefon. Kahju on 430 eurot.

10. veebruaril avastati, et Narvas Tallinna maanteel on sõiduautosse Citroen sisse murtud ja varastatud automakk, aku ning teisi esemeid. Kahju on 304 eurot.

10. veebruaril varastati Kohtla-Järvel Järveküla teel soojustorudelt metallvooderdis, mis oli ära viimiseks valmis pandud. Sündmuskohal peeti kinni 44-aastane mees. Kahju on täpsustamisel.


Dokumendi kuritarvitamine

10. veebruaril pidasid politseinikud Jõhvis Kaare tänava kinni sõiduauto Audi. Roolis olnud 24-aastane mees esitas politseinikele teise mehe juhiloa, mille ta oli kunagi tänavalt leidnud. Mehel endal puudus mootorsõiduki juhtimisõigus.
11 Veebruar 2014
  Kommentaarid