Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põhja prefektuuri ööpäevainfo

TallinnKehaline väärkohtlemine

11. septembril kella 1.20 ajal teatati politseile, et Läänemere tee korteris löödi noaga 66-aastast meest. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 63-aastase naise.Harjumaa


Vargused

Ööl vastu 11. septembrit varastati Maardus Vana-Narva maanteel seisnud kaubikust tuhande euro väärtuses ehitustööriistu.

Ööl vastu 11. septembrit varastati Paldiskis ehitussoojakust erinevaid tööriistu ja seadmeid. Kahju kokku 2900 eurot.

11. septembri hommikul varastati Keila vallas Laulasmaal krundilt metallist kahepoolne autovärav. Kahjusumma on täpsustamisel.

Ööl vastu 11. septembrit varastati Rae vallas Peetri alevikus õuepurskkaevu pump väärtusega 100 eurot.

11. septembril teatati politseile, et kahelt Maardus asuva ööbimisasutuse kliendilt on varastatud sularaha kokku 200 eurot.Merepääste

10. septembril kella 20 ajal teatati Tallinna kordoni kaatripatrullile, et Suurupi poolsaare lähedal on nähtud punast raketti. Kaater sõitis raketi võimalikku laskepiirkonda ning otsis abivajajaid, kui ei leidnud kedagi.


Ebaseaduslik riigis viibimine

11. septembril saabus reisilaevaga Helsingist Hiina kodanik, kellel oli Soome elamisluba ning kelle suhtes oli varem kehtestatud keeld siseneda Schengeni alale. 34-aastasele naisele koostati koheselt sundtäidetav ettekirjutus Eestist lahkumiseks.
12 September 2014
  Kommentaarid