Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eksspiooni surm soosib “polooniumirestorani”


LONDON, AFP-BNS - Kesk-Inglismaal Sheffieldis asuv restoran “Polonium” on pärast endise vene spioooni mürgitamist pälvinud klientide kõrgendatud huvi, teatas teisipäeval bulvarileht The Sun.


Radioaktiivse elemendi järgi nime saanud restorani peab Poola päritolu Boguslaw Sidorowicz, kelle sõnul pärast Aleksander Litvinenko mürgitamist polooniumiga on äri läinud ülesmäge.


Sidorowicz, 46, on oma söögikohta pidanud poolteist aastat, nime võttis mees folkbändilt, milles ta tudengina pilli mängis.


“Polooniumi avastas Marie Curie ja tema oli poolatar,” märkis poolakas The Sunile. Sidorowicz tunnistas, et ülimürgise poloonium-210 leidmine Litvinenko uriinist ja järgnenud meediakajastus on talle toonud ohtralt tasuta reklaami.


“Meie veebilehte on külastatud uskumatud 728.000 korda ja meid on üle ujutatud telefonikõnedega kogu maailmast,” rääkis mees.


06 Detsember 2006
  Kommentaarid