Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Jõuluvanade töö pole meelakkumine

NEW YORK, Reuters-BNS - Jõuluvana amet pole meelakkumine, kui arvestada probleeme, millega kaubanduskeskuste jõulutaadid päevast päeva silmitsi on, näitas esmaspäeval USA-s avaldatud küsitlus.


Jõuluvanadele aevastatakse päevas keskmiselt kümme korda näkku, neil tuleb tõrjuda habet sikutavaid lapsi ning tihti juhtub ka seda, et neile sülle pandud titt laseb nende mantli märjaks, väidavad sajad jõuluvanadena hooajatööd tegevad küsitletud.


Kolmandik jõuluvanadest tunnistas, et mõni titt on nende mantli märjaks lasknud. Ligi 90 protsenti jõulutaatidest on olnud hädas lastega, kes sikutavad nende habet, et näha, kas see ikka ehtne on, ligi pooled vanad ütlesid, et lapsed püüavad neilt ka prille eest napsata.


Üle 60 protsendi jõuluvanadest kurtis, et neile aevastatakse või köhitakse näkku kuni kümme korda päevas, kolmveerand aga ütles, et kuni kümme last päevas puhkeb nende süles nutma.


Laste tõstmisest ähvardab jõulutaate seljavalu, samuti võivad nad kergesti saada nakkuse.


Küsitlus näitas veel, et enam kui kolmveerand lastest kinnitab jõuluvanale, et nad on terve aasta head olnud, kuid laste juttu usub vaid pool jõuluvanadest.

06 Detsember 2006
  Kommentaarid