Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kihutava preestri peale kaevati paavstile

LISSABON, Reuters-BNS - Ohutu liikluse eest võitlev Portugali ühendus palus Vatikanil tagada, et forsseeritud mootoriga Ford Fiesta omanikust preester “paneks vastu kihutamiskiusatusele”.


Isa Antonio Rodrigues, kellele kuulub Portugali ainus 150-hobujõuline Ford Fiesta 2000 ST, on hoobelnud sellega, kui kiiresti võtab tema auto üles kiiruse 210 kilomeetrit tunnis. Samuti on vaimulik “tänanud jumalat selle eest, et teda pole kunagi trahvitud”, kirjutas Portugali Autojuhtide Liit kirjas paavstile.


“Ma ei ole kihutamisfriik,” kinnitas Rodrigues ise ajalehe Correio de Manha teatel. “Mul on auto, mis mulle meeldib, kuid ma sõidan ettevaatlikult.”


Autjuhtide Liidu kirja kohaselt teeb preester autoga noorukitele lõbusõite ning kasutab sõiduvahendit ka selleks, et “õigeks ajaks oma kolme kirikusse jõuda”.


“Me palume Teie Pühadust aidata sellel õnnetul preestril mõelda oma tegude ja sõnade tõsiduse üle ning panna vastu kihutamise ja hooplemise kiusatustele,” seisab kirjas paavstile.

28 Märts 2007
  Kommentaarid