Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pressiteade - Eesti Raadio ja Eesti Olümpiakomitee koostööprotokoll

Eesti Raadio
Pressiteade
04.01.2005.a.

Eesti Raadio ja Eesti Olümpiakomitee sõlmisid 30. detsembril koostööprotokolli,
mille kohaselt kohustub Eesti Raadio 2005. aastal oma programmides propageerima sporti ja liikumisharrastust ning aitama kaasa spordisõbraliku suhtumise kujundamisele raadiokuulajate seas.
Eelmise aasta lõpul sõlmitud koostööprotokollis kinnitavad Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Raadio, et nad on huvitatud elanikkonna spordi- ja liikumisharrastuse kasvust, spordiorganisatsiooni kui ühendava ja teenuseid osutava võrgustiku arengust, Eesti sportlaste saavutuslikkuse tõusust
rahvusvahelisel tasandil ning spordihuviliste paremast informeerimisest Eesti ja rahvusvahelises spordielus toimuvast.

Eesti Raadio sporditoimetus pärjati 2004. aastal Kultuurkapitali spordi- ja kehakultuuri sihtkapitali preemiaga Ateena olümpiaülekannete professionaalse

teostamise eest. Eesti Raadio ja Eesti Televisiooni tööd suunav ringhäälingunõukogu sai lõppenud aastal Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) meediapreemia olümpiaülekannete õnnestumisele kaasaaitamise eest.

Lisainfo: Hanno Tomberg
Eesti Raadio uudiste- ja sporditoimetuse juhataja
tel. 611 4221, gsm 50 31 345
04 Jaanuar 2005
  Kommentaarid