Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
GREEN CHRISTMAS 2005 - Esimesed esinejad on selgunud

PRESSITEADE, 09.09.2005

16.-17. detsembril 2005 toimub Rakvere Spordihallis Baltimaade suurim tali-rokk-festival Green Christmas, mis sedakorda peab oma 10. sünnipäeva ning tõotab sel puhul kokku tuua vingeimad nimed nii Eestist kui maailmast.

Festivali esimesed esinejad on kinnitatud ning nendeks on:

SYBREED (Šveits)
NEAERA (Saksa)
WIDESCREEN MODE (Soome)
SINKING (Soome)
PEDIGREE (Eesti)
J.M.K.E. (Eesti)

Pool festivalist saadud kasumist kingib Green Christmasi korraldustoimkond Rakvere rahvamajas asuva bändide prooviruumi täiendamiseks ning korrastamiseks.

Aastate jooksul on Green Christmasist kujunenud üks oodatumaid ning mõjukamaid rockfestivale nii Eestis kui kogu Baltikumis. Esimene samanimeline üritus leidis aset juba 1996. aastal ning tänaseks, mil festival peab oma esimest juubelit, on Green Christmasi lavalaudadelt läbi käinud pea kogu Eesti rockmuusika noorema generatsiooni koorekiht, nende hulgas Vennaskond, Metsatöll, Tharaphita, Brides In Bloom, East Trading Wang, Loits, [o3], Horricane, J.M.K.E., Loom, Recycle Bin, Solwaig, Forgotten Sunrise, Echosilence, Zorg, Herald, Def Räädu jpt. Välismaistest artistidest väärivad mainimist sellised nimed nagu Paradise Lost (UK), Lullacry (FIN), Omnium Gatherum (FIN), Waterdog (SWE).

Piletimüük algab 1. oktoobrist.

Kinnitatud esinejate kohta leiate lisainfot (biograafiad, pildid) festivali koduleheküljelt http://www.greenchristmas.ee

Samuti ka:
http://www.sybreed.com
http://www.neaera.com
http://www.widescreenmode.com
http://www.sinking.tk
http://www.pedigree.org.ee
http://punk.bumpclub.ee/jmke/jmke.html

Lisainfo:
Kadri Ratt
Green Christmas 2005 pressiesindaja
kadri.ratt@bem.ee
tel. 5660 6550
09 September 2005
  Kommentaarid