Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President külastab Jõgeva- ja Tartumaad

EELTEADE: Vabariigi President külastab Jõgeva- ja Tartumaad

President Toomas Hendrik Ilves ja proua Evelin Ilves sõidavad neljapäeval, 15. veebruaril varahommikuse Tallinn-Tartu rongiga visiidile Jõgeva- ja Tartumaale.

Visiit algab kohtumisega Jõgeva maavalitsuses maakonna omavalitsusjuhtidega. Seejärel peab riigipea ühiskonnaõpetuse loengu Luua Metsakooli õpilastele, külastab põllumajandustehnikat tootvat OÜ Same ning pärastlõunal kohtub Kolkjal vanausulistega ja osaleb peol Tormas.

Reedel, 16. veebruaril on president Ilves ja proua Evelin Ilves Tartumaal. Kell 11 annab riigipea Eesti Kirjandusmuuseumis üle Vabariigi Presidendi rahvaluule kogumispreemiad, külastab Nõo Lihatööstust ning kohtub õpilastega Nõo Reaalgümnaasiumis.

Seejärel külastab president Ilves lasteaeda Õnneseen Elvas, kohtub päästjate, vabatahtlike ja politseinikega ning lõpetab päeva Valguta seltsimajas, kus kohtub kodukandiliikujatega.


Presidendi kantselei avalike suhete osakond

Lisainformatsioon:
Telefon: 6316229
Faks:6316250
13 Veebruar 2007
  Kommentaarid