Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Puhka Eestis ka talvel

Käesoleval nädalal algas iga-aastane Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Turismiarenduskeskuse korraldatav kampaania Puhka Eestis, mis tutvustab eesti- ja venekeelsele elanikkonnale Eestis puhkamise võimalusi talveperioodil. Kampaania eesmärgiks on pikendada turismihooaega Eestis ja panna kodulehe www.puhkaeestis.ee külastajad aktiivselt mööda Eestit liikuma ning erinevaid paiku külastama.„Heameel on tõdeda, et Eestis puhkamine on saanud iga aastaga populaarsemaks – eelmise aasta jaanuarist novembrini ööbis Eesti majutuskohtades 752 156 siseturisti, mis on 34% rohkem kui 2005. aasta samal perioodil,” sõnas EASi Turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutso. „EASi Turismiarenduskeskus korraldab Puhka Eestis kampaaniat juba neljandat aastat. Kampaaniaga soovitakse toetada kohalikke turismiettevõtjad ning motiveerida neid pakkuma atraktiivseid puhkamisvõimalusi,” selgitas Mutso.
Kodulehelt leiab ligi 70 ettevõtja poolt pakutavaid puhkusepakette Eestimaa eri paigus. Pakutavate puhkusepakettide sisu ja kodulehe ülesehitus on võrreldes varasemate kampaaniatega saanud uue välimuse.


Puhka Eestis kampaania on käesoleval aastal esindatud turismimessil Tourest 2007 siseturismi pinnal. EAS korraldab messil Eesti siseturismi väljapaneku koostöös kõigi Eesti maakondadega. Ühtsele Eestimaa pinnale on taas koondunud kõik regioonid ja suur hulk ettevõtjaid üle kogu Eestimaa. Kokku on 1000 ruutmeetrisel Eestimaa pinnal esindatud kõik Eesti maakonnad kokku ligi 150 ettevõtja/organisatsiooniga. Eestimaa, ehk siseturismi pinna teemaks on Puhka Eestis. Sellest lähtub nii pinna kujundus kui ka eksponentide tegevus messil.

Rahvusvaheline turismimess Tourest 2007 toimub 16.–18. veebruarini Eesti Näituste messikeskuses. Tourest 2007 peakorraldaja on Eesti Turismifirmade Liit.

Turismiarenduskeskus on EASi allüksus, mille tegevuse eesmärgiks on suurendada Eesti kui reisisihi tuntust, korraldada ja koordineerida turismitoodete arendustegevust ja turismialaste turuuuringute läbiviimist ning turismialast väljaõpet, samuti osaleda rahvusvaheliste turismiorganisatsioonide töös.

Lisainfo:
Juhan Anupõld
EASi Turismiarenduskeskuse arenduskonsultant turismiturunduse alal
Tel: 6 27 97 72
juhan.anupold@eas.ee
14 Veebruar 2007
  Kommentaarid