Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnu politsei avastas salasigarette

Pärnu politsei avastas salasigarette

Pärnu politsei tabas teisipäeva, 27.03 õhtupoolikul liiklusjärelvalvekäigus kodanikud, kelle auto pagasiruumis veeti salasigarette.


Pärnu politseiosakonna konstaablid Ergo Pihlak jaRaido Palu olid teenistuskohustuste täitmisel Pärnus Papiniidu tänavanurgal ja teostasid liiklusjärelvalvet, kui nende tähelepanu äratassõiduauto, mille juht võis arvatavalt olla lubadeta.Peatumismärguandele reageerinuna esitas politseile juhiload 1961.aastal sündinud naisterahvas.

Politseile oli teada, et antud autoga oli ka varem salasigarette veetudning otsustati kontrollida auto pagasiruumi. Sealt leiti üle 3000 pakisalasigarette, mille turuväärtuseks on hinnanguliselt 16 000 krooni.Sõiduk koos juhi ja kaasreisjaga toimetati Pärnu politseiosakonda.

Algatati väärteomenetlus tubakaseaduse pargrahvi 39 alusel, mis näebtubakatoote käitlemise korra rikkumise eest maksimumkaristusena etterahatrahvi kuni 300 trahviühikut või aresti.

Pärnu politseiosakonna vanemkomissar Sander Peremehe sõnul onsalasigaretid avastanud konstaablite  näol tegemist väga tublidepolitseiametnikega. Peremees lisa, et salakaup avastati ainult tänunende professionaalsusele ja tähelepanelikkusele.Hedy Tammeleht
infojuht
Pärnu politseiosakond
Tel. 444 6650
GSM: 564 89065
hedy.tammeleht@laane.pol.ee

Lääne Politseiprefektuur
Pikk tn 18
80089 Pärnu
28 Märts 2007
  Kommentaarid