Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Spordikeskuse eelinfo (17.-23.03)

Rakvere Spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (17.-23. märts).

E 17.03 kell 19 Aqva Spa terviseliikumise sarja "Terve Rakvere Liigub" etapp: ühisjooksmine või kepikõnd (kogunemine ja start Rakvere spordihalli juures, Kastani 12).

T 18.03 kell 10-14 noorte võrkpalli seeriavõistluse "Rakvere Karikas" V etapp (Rakvere spordihall, Kastani 12).

T 18.03 kell 11-15 KehaMeeleKool OÜ koolitus (Rakvere spordihalli nõupidamisruum, Kastani 12).

T 18.03 kell 18.30 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: SVK II - SVK I (Rakvere spordihall, Kastani 12).

T 18.03 kell 20.15 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teise liiga veerandfinaali 1. mäng: Rakvere Tööriistamarket - Rakke SK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

K 19.03 kell 10.30-15 Rakvere VK võrkpallikoolitus kooliõpetajatele (Rakvere spordihall, Kastani 12).

K 19.03 kell 18 Bridžimängu koolitus algajatele (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

K 19.03 kell 20 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga veerandfinaali 1. mäng: Rakvere Ametikool - SK Aaspere (Rahu hall, Rahu 15).

N 20.03 kell 10 Ida Päästekeskuse võrkpalliturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

N 20.03 kell 15.30 korvpalli treeningmäng (poisid s 1996-1997): BC Tarvas/Rakvere SK - Audentese SK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

R 21.03 kell 19 Eesti meistrivõistlused võrkpallis, 5.-6. koha 2. mäng: Rakvere VK - Danpower Võru/Noortekoondis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 12 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir: BC Vars - Narva (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 12 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir: KNOPKA - Keila KK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 13.30 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir: OSK - Parksepa SK/Võru (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 13.30 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir: BC Star - Sillamäe Kalev (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 16 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 16 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 17.30 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

L 22.03 kell 17.30 Naiste korvpalli amatöörliiga (NKL) vahegrupiturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

P 23.03 kell 10 Lääne-Virumaa SVK võrkpalliturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

P 23.03 kell 10 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Virumaa PK II - Räpina SK (Rahu hall, Rahu 15).

P 23.03 kell 11.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Sillamäe Kalev - Parksepa SK/Võru (Rahu hall, Rahu 15).

P 23.03 kell 13 Eesti meistrivõistlused jalgpallis, esiliiga: Rakvere JK Tarvas - Kiviõli FC Irbis (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

P 23.03 kell 13 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: BC Tarvas/Rakvere SK III - Räpina SK (Rahu hall, Rahu 15).

P 23.03 kell 14.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Virumaa PK II - Parksepa SK/Võru (Rahu hall, Rahu 15).

P 23.03 kell 16 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Sillamäe Kalev - Räpina SK (Rahu hall, Rahu 15).

P 23.03 kell 17 (vajadusel) Eesti meistrivõistlused võrkpallis, 5.-6. koha 3. mäng: Rakvere VK - Danpower Võru/Noortekoondis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

P 23.03 kell 17.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1998. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: BC Tarvas/Rakvere SK III - Parksepa SK/Võru (Rahu hall, Rahu 15).
17 Märts 2014
  Kommentaarid