www.vnl.ee

Rakvere Spordikeskuse eelinfo (13.-19.09)

14.09 kell 10-12 Lasila Põhikooli spordipäev (Rakvere staadion, Kastani 12).

14.-15.09 kell 14 ja kell 13 Lääne-Viru lahtised meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses (Rakvere staadion, Kastani 12).

15.09 kell 17 Eesti meistrivõistlused jalgpallis, I liiga: Rakvere FC Flora - Lasnamäe FC Ajax (Rakvere staadion, Kastani 12).

16.09 kell 18.30 Eesti karikavõistlused korvpallis, 1/16-finaali 1. mäng: Rakvere SK/Tarvas - Tamsalu Los Toros (Rahu hall, Rahu 17a).

16.09 kell 19 korvpalli sõprusmäng: Rakvere Tarvas - Kotka TP (Rakvere spordihall, Kastani 12).

17.09 kell 9-14 Rakvere Gümnaasiumi spordipäev (Rakvere staadion, Kastani 12).

17.09 kell 16.30-18.30 Eesti Korvpalliliidu korvpalli lauakohtunike koolitus (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

17.09 kell 19 korvpalli sõprusmäng: Rakvere Tarvas - Kotka TP (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.09 kell 12 võrkpalli sõprusmäng: Rakvere SK "B" - Vammala Lentopallo (Rahu hall, Rahu 17a).

18.09 kell 14 sumoturniir K&F International Sumo Open (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.09 kell 14 võrkpalli sõprusmäng: Rakvere SK "C" - Vammala Lentopallo (Rahu hall, Rahu 17a).

18.09 kell 16-17.30 Eesti Korvpalliliidu B-kategooria korvpalli väljakukohtunike praktiline koolitus (Rahu hall, Rahu 17a).

18.09 kell 18 Arvo Pärdi sünnipäevale pühendatud sümfooniakontsert (Kalevi hall, Võimla 1).

19.09 kell 9-10 Eesti Korvpalliliidu korvpalli väljakukohtunike füüsiline test (Rahu hall, Rahu 17a).

19.09 kell 11 XVII Rakvere rahvajooks (võistluskeskus Rakvere staadionil, Kastani 12).

19.09 kell 11.15 Rakvere Karmeli Koguduse pühapäevakool koolieelikutele (Kalevi hall, Võimla 1).

19.09 kell 11.30 korvpalli sõprusmäng (poisid s 2000-2001): Vantaa PuHu - Rakvere SK/Aqva Hotels (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.09 kell 13 korvpalli sõprusmäng (poisid s 2000-2001): Vantaa PuHu - Rakvere SK/Aqva Hotels II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.09 kell 17 Eesti meistrivõistlused jalgpallis, IV liiga: Rakvere FC Flora II - FC Kiiu (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

19.09 kell 17 Eesti naiste meistrivõistlused jalgpallis, II liiga: Rakvere FC Flora - Tallinna FC Levadia II (Rakvere staadion, Kastani 12).


   13 September 2010