Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Spordikeskuse eelinfo (22.-28.02)

Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (21.-28. veebruar).

22.02 kell 15.30 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Rakvere SK III - Kunda VK II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

22.02 kell 17 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Rakvere SK II - Kunda VK II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

22.02 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, rahvaliiga 13.-17. koha turniir: Rakvere SK "B" II - Veltsi (Rakvere spordihall, Kastani 12).

22.02 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, rahvaliiga 13.-17. koha turniir: Pupu - Simuna (Rakvere spordihall, Kastani 12).

22.02 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 1.-4. koha turniir: Tõrremäe - Kadrina (Rahu hall, Rahu 17a).

23.02 kell 18 Elioni rahvaliiga naiste võrkpallis, B-tugevusgrupp: Rakvere SK - Monoliit-Sport (Rakvere spordihall, Kastani 12).

23.02 kell 18.30 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Ametikool - Määri küla (Rahu hall, Rahu 17a).

24.02 on Rakvere spordihall (Kastani 12), Rahu hall (Rahu 17a) ja Kalevi hall (Võimla 1) on treeninguteks suletud.

24.02 kell 14 meeste jalgpalli sõprusmäng: Tartu SK10 Premium - Paide Kumake (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

25.02 kell 10-13 koolinoorte pallimänguliiga “Võrgud sahisema” Lääne-Virumaa II eelvoor, jalgpall (Rakvere spordihall, Kastani 12).

25.02 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: GK Ehitus/Seesam Kindlustus - Simuna Ivax II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

26.02 kell 9-14 Lääne-Viru maakonna koolide X-XII klasside poiste esivõistlused saalijalgpallis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

26.02 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev (Rakvere spordihall, Kastani 12).

27.02 kell 10.30-19.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, eliitgrupi turniir: Rakvere SK/Aqva Hotels, Rakvere SK II, Tiit Soku KK, KK Pärnu, KK Hito, Rapla KK/Junkers (Rahu hall, Rahu 17a).

27.02 kell 15 korvpalli showmäng: Eesti muusikud - Rakvere SK/Tarvas (Rakvere spordihall, Kastani 12).

28.02 kell 10-15 Lääne-Viru SVK meistrivõistlused võrkpallis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

22 Veebruar 2010
  Kommentaarid