Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (8.-14. märts).

Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (8.-14. märts).

08.03 kell 19 naistepäevakontsert "Mustlasvanker" - Marko Matvere ja Ooper-Kvartett, kaastegev kitarrist Indrek Kruusimaa (Rakvere spordihall, Kastani 12).

08.03 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 1.-4. koha turniir: Tõrremäe - Rakvere SK “A” (Rahu hall, Rahu 17a).

09.03 kell 13 Lääne-Viru maakonna terviseprofiilide koostamise komisjoni koosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

09.03 kell 16 Rakvere Spordikeskuse nõukogu koosolek (Rakvere spordihalli nõukoguruum, Kastani 12).

09.03 kell 18.30 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Ametikool - RLV Massive II (Rahu hall, Rahu 17a).

10.03 kell 10 Eesti Koolispordi Liidu I-III klasside piirkonnavõistlus rahvastepallis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

10.03 kell 18.45 Eesti meeste meistrivõistlused jalgpallis, esiliiga: Rakvere FC Flora - Kiviõli Tamme Auto (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

10.03 kell 19.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 5.-8. koha turniir: Võsu I - Rakvere SK “B” (Kalevi hall, Võimla 1).

11.03 kell 12 Lääne-Viru noorte C- ja D-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).

11.03 kell 18 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, esiliiga: Rakvere - Kunda VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

11.03 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 1.-4. koha turniir: Tõrremäe - Haljala (Rahu hall, Rahu 17a).

11.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: GK Ehitus/Seesam Kindlustus - Määri küla (Rakvere spordihall, Kastani 12).

12.03 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: Rakvere Tarvas - KK Pärnu (Rakvere spordihall, Kastani 12).

13.03 kell 10 lastekodulaste spordipäev (Rakvere spordihall, Kastani 12).

13.03 kell 12 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: SK Vesse - Rakvere SK/Tarvas II (Rahu hall, Rahu 17a).

13.03 kell 13.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: Rapla KK/Junkers - sPORTKUNDA/Väike-Maarja KK (Rahu hall, Rahu 17a).

13.03 kell 16.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: sPORTKUNDA/Väike-Maarja KK - SK Vesse (Rahu hall, Rahu 17a).

13.03 kell 18 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: Rakvere SK/Tarvas II - Rapla KK/Junkers (Rahu hall, Rahu 17a).

14.03 kell 10 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: Rapla KK/Junkers - SK Vesse (Rakvere spordihall, Kastani 12)

14.03 kell 10-12.30 Lääne-Viru SVK võrkpalli paaristurniiri "Saalikuningas" III etapp (Rakvere spordihall, Kastani 12).

14.03 kell 11.30 Eesti noorte PB-klassi (s 1994. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: Rakvere SK/Tarvas II - sPORTKUNDA/Väike-Maarja KK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

14.03 kell 14 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, meistriliiga: Raha24.ee/MHV Consult - Haljala/Vaala Keskus (Rahu hall, Rahu 17a).

14.03 kell 17 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: SK Aaspere - Väike-Maarja Gümnaasium (Rakvere spordihall, Kastani 12).
08 Märts 2010
  Kommentaarid