Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
TÜ/Rock vs Tarvas 81:51 – Tarvale karikamängudelt hõbemedal

Pääsuga karikavõistluste finaali saatis Tarvas taas korda väikese imeteo. Veelgi imelisem oleks see, kui ka finaalis oleks suudetud vastaseid üllatada. Paraku aga jäeti kogu oma jõud poolfinaalkohtumisse ja finaalis TÜ/Rockile olulist vastupanu osutada ei suudetud. Juba avaveerandajal sisse tulnud paarikümnepunktiline vahe püsis kohtumise lõpuni ja TÜ/Rock võitis kohtumise 81:51. Tarva parim ja ainsana kahekohalise punktisumma visanud mängija oli Howard Frier 10 punktiga. Callistus Eziukwu viskas Rocki parimana 14 punkti.

2200 inimese ees peetud kohtumise avaminutid kulgesid võrdsete heitluses, ent esimese veerandaja keskel sai Rock oma mootorid täies mahus tööle – tehti 13:0 spurt ja veerandaeg võideti 28:11. Tarvas oli selgelt hädas oma visketabavusega ja etteruttavalt olgu öeldud, et meeskonnal, mis paljud oma punktid saab kaugvisetest, ei õnnestunud selles mängus tabada ühtegi kolmest. Avaveerandajal sisse kärisenud vahe püsis ja poolajale mindi seisul 45:27.

Teisel poolajal jätkus Rocki ühtlaselt hea mäng. Kuigi Tarva mängijad üritasid mängu murrakut tuua, ja Viljar Veski kaks järjestikkust korvi sundisid TÜ/Rocki enne kolmanda veerandaja lõppu kasutama ka minutilist mõtlemisaega, ent väiksemaks kui 17 punkti vahe ei vähenenud. Viimast neljandikku alustas Rock kümnepunktilise spurdiga, millega Tarva vastupanu lõplikult murti. Lõppskooriks vormistati 81:51 võit TÜ/Rockile.

Tarva poolelt kogus ainsana kahekohalise punktisumma vahetusest sekkunud Howard Frier visate 10 punkti ja võttes neli lauapalli.

Ühtlaselt mänginud Rocki resultatiivseimaks oli Callistus Eziukwu 14 punkti ja 14 lauapalliga. Vallo Allingu lisas 13 punkti ja kaheksa lauapalli ning Timo Eichfussi arvele jäi 12 punkti ja kaheksa lauapalli.

Tarvas teenis hoolimata kaotusest oma kõrgeima koha karikavõistlustel ja sai taaskord Rocki järel kaela hõbemedalid.

Tarva järgmine mäng on G4S KML raames toimuv kodumäng Valga/CKE Inkasso vastu ja seda reedel, 7. jaanuaril kell 19.00. Et vahepeal tuleb Eestis käibele euro, siis on muutunud ka piletihinnad – uuest aastast on Tarva kodumängude pileti hinnaks € 5 ja sooduspilet õpilastele ja pensionäridele maksab € 2.Ivo Hunt
Rakvere Tarvas
01 Jaanuar 2011
  Kommentaarid