Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti Terviserajad kutsuvad 22.-24. veebruaril püstitama terviserekordi

Eesti Terviserajad kutsuvad tervislikule nädalavahetusele, et anda 22.-24. veebruaril oma panus tervisekilomeetrite rekordisse. „Teeme koos rajalugu“ ettevõtmise eesmärk on propageerida tervislikku liikumist ning kinkida Eesti vabariigile tervislik rekord. Üritusi toimub ja kilomeetreid kogutakse kõigis maakondades. Tutvu radade ja sündmustega www.terviserajad.ee ning registreeri oma panus rekordisse www.facebook.com/terviserajad.

„Täname seniseid aktiivseid osalejaid ja rekordipüstitajaid ning loodame, et tänavu õnnestub meil vähemalt korrata senist rekorditulemust. Hoolimata ilmast on vahva veeta nädalavahetus värskes õhus liikudes, igaüks saab vastavalt oludele ja soovile kas suusatada, kelgutada, kõndida, joosta või kui rada lubab, siis sõita rattaga. Kindlasti palume oma rekordipanuse registreerida,“ ütles SA Eesti Terviserajad juhataja Jaak Teppan.

Üle Eesti ootab kõiki üle saja Eesti Terviseradade poolt hooldatud ja valgustatud terviseraja. Täpsem info radade ja 22.-24. veebruari ürituste kohta http://terviserajad.ee/teeme-koos-rajalugu/. Ettevõtmise avaüritus toimub laupäeval, 22. veebruaril Nõmme spordikeskuses, kus kell 12 ja 15 viib suusatunni läbi legendaarne Kaarel Zilmer ning lastega tegeleb Suusabussi meeskond.

Tervisekilomeetreid saab koguda kõikidel terviseradadel, ka seal, kus parajasti eraldi üritust ei toimu. Läbitud kilomeetrid ehk panuse rekordisse palume registreerida rajal kohapeal või www.facebook.com/terviserajad, kus saab tulemust ka reaalajas jälgida. 24. veebruari õhtul liidetakse kõik kilomeetrid kokku ja selgub, mitu tiiru tänavu ümber maakera tegime ning kui vägeva terviserekordi vabariigile sünnipäevaks kingime.

Senise tervisekilomeetrite parim tulemus pärineb 2013. aasta talvest, mil 11 249 osalejat kogusid kokku 112 040 kilomeetrit ehk tublisti üle kahe ringi ümber maakera.
19 Veebruar 2014
  Kommentaarid