Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rait Keerles siirdub Tarvast Rumeeniasse

Rakvere Tarva korvpallimeeskonna tänavuse hooaja üks tugitalasid Rait Keerles vahetab klubi ja siirdub Rakvere Tarvast Rumeenia liigasse.

Kolmapäeval Tamperes peetavale Balti liiga 1/8-finaali kordusmängule kohaliku Pyrintöga 33-aastane ääremängija rakverlaste koosseisus enam ei sõitnud. Mäletatavasti kerkis Keerles esmaspäeval toimunud avamängus, mille Tarvas kaotas 80:99, koduklubi parimaks 21 punkti ja 12 lauapalliga.

"Rait on hea korvpallur, kellel on head omadused. Ta aitas meid kõvasti ja oleme selle eest talle tänulikud," ütles täna meeskonnaga põhjanaabrite juurde siirdunud Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber. "Loomulikult on mõistetav, et pereinimesena tuleb teha õigeid valikuid ja kahtlemata antud juhul ta seda tegigi."

Sõber lisas, et oli Keerlesega täna veel telefoniühenduses ning mängija edastas oma parimad soovid klubile ning poolehoidjatele. "Rait oli tänulik, et tal avanes võimalus end meie klubis näidata," tähendas juhendaja.
25 Veebruar 2014
  Kommentaarid