Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

RÜE juhatusest lahkus aseesimees ja juhatuse liige /Täiendatud 15:24/
Täna, 31.jaanuaril, toimub Sagadi mõisas Rahva Ühtsuse Erakonna üldkogu ja juhatuse koosolek.

Rahva Ühtsuse Erakond tähistab täna oma esimest sünnipäeva.

Erakonna sünnipäeval teatasid erakonnast välja astumisest üks erakonna aseesimeestest ja üks juhatuse liige. Erakonna juhatusest lahkusid ja astusid erakonnast välja RÜE aseesimees Peeter Reemann ja juhatuse liige Imre Termonen.

Lahkumisteates viitasid mõlemad sellele, et ei ole nõus ja rahul läbipaistvusega erakonnas, erakonna juhatuses ja erakonna juhtimisega.


VNL-Online

***

RAHVA ÜHTSUSE ERAKOND
31/01/2015

PRESSITEADE

31.01.2015 lahkusid Rahva Ühtsuse Erakonnast kaks liiget – juhatuse liikmed Imre Termonen ja Peeter Reemann, kumbki meestest ei olnud Riigikogu valimiste kandidaadid.

Mõlemad mehed olid erakonna asutamise juures ja erakond on tänulik selle aja ja panuse ning ideede eest, millega nad erakonnale aluse panemisel toeks olid.

“Värske ja uue poliitilise jõu loomine ja arendamine situatsioonis, kus riigis valitseb erakordne vajadus muutuste järele ja olemasolevad erakonnad on huvitatud jõupositsiooni säilitamisest on raske töö. Täiesti mõistetavalt saab inimestel eri aegadel otsa aja- ja jõuressurss. Oleme kõik seda pinget mingil ajahetkel tunnetanud,” märkis juhatuse aseesimees Evelyn Danilov.

Juhatuse liige Jane Snaith ütles, et “Erakonna töö ja areng jätkub plaanipäraselt. Üldkogu kinnitab lahkunud juhatuse liikmete asemele uued liikmed ning jätkame tööd valimiskampaaniaga.”


RÜE PRESS
31 Jaanuar 2015
  Kommentaarid