Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narva linnapea Eduard East riigilipu pidulikul heiskamisel Hermanni kindluses 24.02.2015
Kallid narvalased.
Lugupeetavad külalised.
Tere, armas Eesti.


Eesti linn Narva tähistab tänavu linnaõiguste saamise 670. aastapäeva. Nii on sümboolne, et just siin ja täna toimub meie Eesti Vabariigi sünnipäeva paraad.

Sajandeid oleme harjunud piirilinnana kandma suurt vastutust ja nägema suuri võimalusi. Siin on mõtteline ja geograafiline värav. Narvast algab Eesti. Juba 11 aastat võime uhkusega ka öelda, et Narvast algab Euroopa Liit.

Eesti Vabariigi sünnitunnistus – meie Iseseisvusmanifest – kandis pealkirja “Manifest kõigile Eestimaa rahvastele”. Nõnda rõhutas Eesti Maapäeva Vanematekogu, et pöördub kõikide selle maa rikkust loovate inimeste poole.

Meid on liiga vähe, et teha vahet inimestel nende rahvuse, päritolu või usutunnistuse tõttu. Iga inimene on meile tähtis. Igaüks meist annab oma panuse meie ühiskonna arengusse. Annab panuse meie laste rahulikku ja õnnelikku tulevikku. Selle ilusa tuleviku vundamendiks on meie ühine usk, lootus ja pühendumus.

Eesti Vabariik on meie kõigi riik. Narva on meie kõigi linn.

Hoidkem siis koos meie riiki. Hoidkem koos meie linna.

Head iseseisvuspäeva, Eesti!

Palju õnne meile kõigile!

Lehvigu uhkelt meie sini-must-valge!
24 Veebruar 2015
  Kommentaarid