Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Saaremaal toimub homme esimene suur töömess
Homme, 27.veebruaril, korraldab Eesti Töötukassa Saaremaal esimese töömessi.

Messipaigaks on Kuressaare Kultuurikeskus ja külastajad saavad messi uudistada alates hommikul kella kümnest. Messil saab infot töötamisvõimalustest Eestis, peamiselt Saaremaal, aga ka mujal Eestis.

Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepiku sõnul on messile tulemas 17 tööandjat, kellel ühtekokku pakkuda sadakond töökohta.

„Töömess ei keskendu üksnes töötutele, vaid on mõeldud kontaktide loomiseks tööandja ja tööotsijate vahel. Oluline roll on messil noortel, kes sisustavad noorteala ja korraldavad messimängu, messi kohvikunurk on Kuressaare Ametikooli noorte korraldada,“ ütles Reimaa-Lepik.

„Kindlasti soovitan aktiivselt osaleda messi töötubades, kus käsitletakse väga erinevaid päevakajalisi teemasid,“ lisas ta.

Töötoad toimuvad alates 10.30 igal täis- ja pooltunnil. Neid juhivad töötukassa, Maksu- ja tolliamet, Tööinspektsioon, Eesti Haigekassa, tööandjad jt.

Mess on külastajatele avatud 10 – 16.
26 Veebruar 2015
  Kommentaarid