Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu Näitemängude Päevad otsivad logo ja tunnuslauset
Iga-aastane kooliteatrite festival Tartu Näitemängude Päevad kuulutab välja 22. märtsini kestva avaliku konkursi logo ja tunnuslause leidmiseks. Logo ja tunnuslause on festivali tervikliku identiteedi loomise aluseks.

Tartu Näitemängude Päevad on kord aastas toimuv kahepäevane Tartu kooliteatrite ülevaatefestival, mille raames esinevad igas vanuses õpilasnäitlejate trupid. Festival on kooliteatritegijate ühine pidu, kus jagada teistega oma loomingut ning õppida teistelt ja koos teistega.
Rohkem infot Tartu Näitemängude Päevade kohta on üleval aadressil: http://kooliteater.tartu.ee/2015/

Logokonkursi tingimused:

1) Konkursi eesmärk on leida Tartu Näitemängude Päevadele logo ja tunnuslause.

2) Üks konkursil osaleja võib esitada kuni 5 logokavandit (koos tunnuslausega või ilma selleta).

3) Logokavandite esitamise tähtaeg on 22. märts 2015.

4) Logo ja tunnuslause annavad edasi Tartu Näitemängude Päevade positiivset ja teineteist toetavat vaimsust, rõhutades sünergias sündiva loomingu ideed.

5) Logo on kasutatav nii tunnuslausega kui ka ilma selleta, nii trükistel, esemetel kui ka digitaalselt.

6) Esitatud töö sisaldab nii värvilist kui ka mustvalget logokavandit.

7) Logokavand on esitatud nii JPG kui ka PDF (pikselgraafika ja vektorgraafika) formaadis.

8) Logokavand on saadetud õigeaegselt e-posti aadressile auli.auvaart@raad.tartu.ee, kirja teemareal märksõna "Tartu Näitemängude Päevade logo".

Tartu Näitemängude Päevade korraldajad vormistavad logokavandid näituseks. 28.-29. märtsil Tartu Näitemängude Päevade 2015 ajal hääletavad osalejad oma lemmikud. Lõpliku otsuse logo valiku osas teeb Tartu Näitemängude Päevade meeskond, võttes arvesse festivali hääletustulemust.

Väljavalitud logo ja tunnuslauset kasutatakse Tartu Näitemängude Päevade sümboolikas. Autorit tänatakse ja tunnustatakse avalikult 1. juunil toimuva lastekaitsepäeva ülelinnalisel sündmusel Tartu kesklinnas.
02 Märts 2015
  Kommentaarid