Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseinikud pidasid kinni lubatust pea poole raskema metsaveoki
Pärnu politseijaoskonna liikluspolitseinikud peatasid metsaveoki, mille kaalumisel selgus, et see on lubatust 31 tonni raskem.

Eile, 19.märtsil, kella 17 paiku peatasid politseinikud Pärnus Kaubasadama teel autorongi. Ümarmetsamaterjaliga Pärnu sadamasse teel olnud veok oli liikluspolitseinike sõnul nähtavalt ülekaalus. Veoki kontrollimisel selguski, et selle kogukaal oli 75,2 tonni, ületades lubatud 44-tonnist raskust pea poole võrra.

Pärnu politseijaoskonna patrulli- ja liiklusjärelevalvetalituse juhi Sander Peremehe sõnul oli veokit kontrollinud ametnikele nii suure massipiirangu ületamise fikseerimine esmakordne. Peremehe sõnul jääb politsei poolt kontrollitud massipiirangut rikkuvate veokite ülekaal enamasti viie kuni kümne tonni kanti.

Lubatust raskemad sõidukid lõhuvad teid ja nendega liiklemine võib olla ohtlik. Veokijuhil muid rikkumisi ei tuvastatud ja tema suhtes alustati väärteomenetlust teeseaduse § 401 lg 1 alusel.
20 Märts 2015
  Kommentaarid