Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reinsalu: IRL soovib näha valitsust mis suudab teha reforme
IRLi esimees Urmas Reinsalu ütles täna Türil kogunenud erakonna volikogul, et IRL on valmis osalema valitsuses, mille keskseks eesmärgiks on Eesti jaoks vajalike reformide ellu viimine. Reinsalu andis volikogule teada Reformierakonna ettepanekust jätkata valitsuse moodustamist kolme partneriga.

Urmas Reinalu andis volikogu liikmetele ülevaate seni toimunud koalitsioonikõnelustest ning IRLi kesksetest seisukohtadest. Reinsalu sõnul on IRLi huvides, et Eesti saaks tugeva valitsuse, mis suudab ellu viia vajalikke reforme. “IRLi selge soov on, et moodustatav valitsus näeks ette konkreetsed sammud madalapalgaliste maksukoormuse vähendamiseks, riigi-ja haldusreformi läbi viimiseks, majanduse elavdamiseks ning riigikaitse tugevdamiseks.”

Ühtlasi otsustati täna toimunud volikogul kutsuda kokku erakonna suurkogu 6. juunil. Suurkogu raames valitakse erakonnale uus esimees ja juhtorganid.
21 Märts 2015
  Kommentaarid