Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Savisaar ennustas paremerakondadele suurt kaotust
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ennustas järgmistel valimistel suurt kaotust parempoolsetele ning võitu Keskerakonnale ja sotsiaaldemokraatidele.

Laupäeval Kuressaares Keskerakonna volikogul peetud ettekandes ültes Savisaar, et aasta ja kakskümmend päeva enne kohalikke valimisi on valimiskampaania Eestis tegelikult juba alanud, teatas erakonna infojuht BNS-ile.

Savisaare hinnagul seisab ees väga närviline aasta. "Valitsusparteid on seadnud eesmärgi viia võitluse raskuspunkt Toompealt üle all-linna. Sellest annavad tunnistust nii meie saadikute ülesostmise katsed, aga ka Peeter Kreitzbergi äkiline huvi pärast kaks aastat kestnud järele mõtlemist hakata linnavolikogus tööd tegema," ütles ta.

Järgmiste valimiste võitjateks nimetas Savisaar Keskerakonda ja sotsiaaldemokraate, viidates ka europarlamendi valimiste tulemustele.

Tema hinnangul võivad üleskutsed parempoolsete ühinemiseks Res Publica ja Reformierakonna osas isegi tõeks osutuda, kuid Keskerakonna esimehehinnagul ei võida parempoolsed sellest hääli juurde.

Keskerakonna esimees kutsus erakonda üles tegema rohkem koostööd nii sotsiaaldemokraatide, Rahvaliidu kui ka Ühinenud Rahvaparteiga, kelle programmilised seisukohad on Keskerakonnaga paljudes küsimustes lähedased. Need neli koos võivad järgmistel valimistel moodustada alternatiivi praegusele valitsusliidule, ütles Savisaar.

Savisaare sõnul viib Rahvaliit võimuliidus olles ellu parempoolsete poliitikat ja ta kutsus Rahvaliitu üles jääma truuks oma valijate huvidele. BNS

18 September 2004
  Kommentaarid