Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Algas traditsiooniline aasta naise konkurss
Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kuulutas välja järjekordse aasta naise konkursi, millele võivad kandidaate esitada kõik eraisikud, ettevõtted ja organisatsioonid 22. oktoobrini.

Aasta naine peaks olema Eesti kodanik, ühiskonnaelu aktiivne mõjutaja, väljapaistev ja oma ametis pädev.

Kandidaate koos isikututvustuse ning lühikese selgitusega saab esitada e-mailil eena@online.ee või postiaadressil Tatari 56/58, I korrus, 10134 Tallinn.

EENA kuulutab tänavuse aasta naise välja 11. novembril.

Seni on aasta naise tiitli pälvinud turismifirma Tallinntuur tegevdirektor ja Eesti turismifirmade liidu president Daisy Järva, Tartu ülikooli arstiteaduskonna professor Heidi-Ingrid Maaroos, koduloolane Aino Valgma, invasportlane Annely Ojastu ning endine Tallinna linnapea ja praegune riigikogu liige Ivi Eenmaa.

Samuti on aasta naiseks tituleeritud Tallinna lastehaigla toetusfondi kuraator ja nüüdne riigikogu liige Liis Klaar, Ellerheina dirigent Tiia-Ester Loitme, Kehra tselluloosi- ja paberivabriku Horizon juhatuse liige Zanna Botvinkina, AS Samelin juhatuse esimees ja tegevdirektor Leida Kikka, Tallinna Lastehaigla sihtasutuse juhatuse esimees Merike Martinson ning Tartu ülikooli filosoofiateaduskonna dekaan Birute Klaas.

Kahel korral on EENA valinud ka aastate naise, kelleks on olnud näitleja Salme Reek (1993) ja Tartu ülikooli professor Marju Lauristin (1997).

Enam kui 200 naist ühendava EENA tegevliikmed on naisettevõtjad, naisjuhid ja oma kutsealal pädevad naised.  BNS

01 Oktoober 2004
  Kommentaarid