Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Jõhvi kontserdimaja ehitus algab järgmisel nädalal
Jõhvi kontserdimaja ehitus algab järgmisel nädalal, 130 miljonit krooni maksev hoone valmib 2005. aasta sügiseks.

Eesti Kontserdi turundusjuhi teatel algab kontserdimaja ehitus kolmapäeval ning ehitusajaks on ette nähtud aasta.

Ta lisas, et teisipäeval lastakse Jõhvis koostöös kaitseliiduga suurejooneliselt õhku kontserdimaja paigas asuv vana kultuurimaja ning allkirjastatakse ehituse alustamise leping.

"Avakontsert toimub Jõhvi uues kontserdimajas 8. oktoobril 2005," teatas Eesti Kontserdi turundusjuht.

Eesti Kontserdi peadirektori Aivar Mäe sõnul ehitab hoone ehitusfirma FKSM, kes võitis Jõhvi linnavalitsuse korraldatud konkursi. Hoone ehitamist rahastab riik.

Kontserdimaja arhitekt on Ra Luhse ning peaprojekteerija AS Teinus, kes on projekteerinud ka Pärnu kontserdimaja.

Mäe on varem öelnud, et maja peaeesmärk pole äratasuvate kontsertide korraldamine, vaid suuresti töökohtade loomine. Publikuprobleeme ei tohiks tekkida, seda kinnitavad vastavad uuringud, ning selles piirkonnas pole ka konkurentsi.

Jõhvi kontserdimajast tuleb Eesti Kontserdi neljas hoone. Peale Estonia kontserdisaali Tallinnas asuvad kontserdimajad ka Tartus ja Pärnus. Lisaks kavatseb Eesti Kontsert rajada kontserdisaali Peterburi Jaani kirikusse.  BNS

01 Oktoober 2004
  Kommentaarid