Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

EÜRP-i juhid eitavad osalust Narva võimuvõitluses
Eestimaa Ühendatud Rahvapartei (EÜRP) juhtkond eitas kolmapäeval oma seotust grupi Narva poliitikute teispäevase avaldusega, milles nõuti linnavalitsuse tagasiastumist ja millega ühines EÜRP-i juhatuse liige Gennadi Afanasjev.

Partei esimees Jevgeni Tomberg teatas teisipäeval BNS-ile et erakonna juhatus ja selle Narva osakond pole avaldust arutanud ega andnud Afanasjevile volitust sellele alla kirjutada.

Tomberg lisas, et kuna see pole Afanasjevi esimene poliitiline üleastumine, algatatakse lähiajal mehe poliitilise vastutuse arutelu.

Viie Narvas tegutseva erakonna esindajad tegid teisipäeval avalduse, milles nõudsid linnavalitsuse tagasiastumist. Nõudmise põhjenduseks tõid Vene Erakonna Eestis, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna, Ühendatud Rahvapartei, Res Publica ja Isamaaliidu esindajad mitu Narvas üles kerkinud probleemi.

Narva volikogu keskerakondlasest esimees Mihhail Stalnuhhin ütles teisipäeval BNS-ile, et tema andmeil andsid vaid Vene Erakonna Eestis ja Isamaaliidu juhatus oma esindajaile volituse avaldusele alla kirjutada.

Keskerakonna Narva piirkonna esimees Aleksandr Moissejev ütles kolmapäeval BNS-ile, et kuigi dokument on esitatud opositsiooni avaldusena, pole Narva volikogus ei koalitsiooni ega opositsiooni.

Ta lisas, et Narva 31-liikmelises volikogus on Keskerakonnal 17, Res Publical seitse, Ühendatud Rahvaparteil kaks ja sotsiaaldemokraatidel üks koht, neli volinikku on parteitud.

"Enamikuga volikogust on meil kontsruktiivne koostöö," ütles Moissejev. "Kui keegi neist tahab meiega liitu moodustada, oleme läbirääkimisteks valmis. Seni aga pole keegi sellist soovi avaldanud."  BNS

13 Oktoober 2004
  Kommentaarid