Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Aasta naiseks on esitatud 18 kandidaati
Aasta naise tiitlile on esitatud 18 kandidaati, korraldajate hinnangul võib neid veel lisanduda.

"Loodame tänase päeva jooksul veel mõnda," ütles BNS-ile Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) esindaja Eha Pajumets.

Aasta naise kandidaatide esitamise tähtaeg oli reedel. Varasematel aastatel on aasta naise tiitli kandidaate olnud 15 ümber.

Aasta naine peaks olema Eesti kodanik, ühiskonnaelu aktiivne mõjutaja, väljapaistev ja oma ametis pädev inimene. EENA kuulutab tänavuse aasta naise välja 11. novembril.

Seni on aasta naise tiitli pälvinud turismifirma Tallinntuur tegevdirektor ja Eesti turismifirmade liidu president Daisy Järva, Tartu ülikooli arstiteaduskonna professor Heidi-Ingrid Maaroos, koduloolane Aino Valgma, invasportlane Annely Ojastu ning Tallinna ekslinnapea ja endine riigikogu liige Ivi Eenmaa.

Samuti on aasta naiseks tituleeritud Tallinna lastehaigla toetusfondi kuraator ja endine riigikogu liige Liis Klaar, Ellerheina dirigent Tiia-Ester Loitme, Kehra tselluloosi- ja paberivabriku Horizon juhatuse liige Zanna Botvinkina, AS-i Samelin juhatuse esimees ja tegevdirektor Leida Kikka, Tallinna Lastehaigla SA juhatuse esimees Merike Martinson ning Tartu ülikooli filosoofiateaduskonna dekaan Birute Klaas.

Kahel korral on EENA valinud aastate naise, kelleks on olnud näitleja Salme Reek (1993) ja Tartu ülikooli professor Marju Lauristin (1997).

Enam kui 200 naist ühendava EENA tegevliikmed on naisettevõtjad, naisjuhid ja oma kutsealal pädevad naised.  BNS

25 Oktoober 2004
  Kommentaarid