Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Hanson ei avalikusta julgeoleku huvides Iraagi visiidi aega
Kaitseminister Margus Hanson ei avalikusta julgeoleku huvides oma kavandatava Iraagi visiidi täpset kuupäeva, visiit võib toimuda juba lähiajal.

Hanson ütles neljapäeval ajakirjanikele, et tema Iraagi visiidi ettevalmistused algasid juba enne esmaspäeva, kui Bagdadis hukkus lõhkekeha plahvatuses Eesti kergejalaväerühma Estpla-9 kuuluv vanemveebel Arre Illenzeer.

"Visiit tuleb läbi viia koostöös nendega, kes suudavad tagada Iraagis kohapeal turvalisuse," lausus Hanson.

Peaminister Juhan Parts ei välistanud neljapäeval, et ka tema võib oma ametiajal Iraagis käia.

"Kunagi kindlasti," ütles Parts vastuseks küsimusele, kas ta võib Iraaki visiidile minna.

Peaminister Juhan Parts, kaitseminister Margus Hanson, välisminister Kristiina Ojuland ja kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõuts leidsid teisipäeval toimunud kohtumisel, et Hanson käib Iraagis visiidil nii kiiresti kui võimalik.

"Kaitseminister avaldab oma visiidiga tuge kohapeal teenivate meestega ja kohtub Iraagi valitsuse esindajatega," lausus Parts.

Alates Eesti kaitseväelaste missiooni algusest Iraagis mullu juunis ei ole kaitseminister seal teenivaid Eesti üksusi veel külastanud. Kaitseväe juhataja Tarmo Kõuts käis Bagdadis teenivate Eesti kaitseväelastega kohtumas mullu novembris. BNS

28 Oktoober 2004
  Kommentaarid