Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Falck ja Tallink eitavad tööpakkumist Savisaarele
Turvafirma Falck ja laevakompanii Tallink kinnitavad, et pole Tallinna endise linnapea, Keskerakonna esimehe Edgar Savisaarega tema tööleasumise üle läbirääkimisi pidanud.

Falcki avalike suhete direktor Indrek Lindsalu nimetas Savisaare tööleasumist ettevõttesse ajakirjanduslikuks väljamõeldiseks. Ta teatas, et Falck ei ole Savisaarega sellel teemal isegi rääkinud.

Tallinki pressiesindaja Marek Mägi ütles BNS-ile, et Savisaare tööleasumisest kirjutanud SL Õhtulehe teade oli üllatav. "Ei ole Tallink Savisaarega tööleasumisest rääkinud ja me ei mõista, miks meie peaks see suurfirma olema, kes Savisaare nõunikuks palkab," ütles Mägi.

Nimetule allikale viidates kirjutas SL Õhtuleht, et Savisaar puhkab praegu Hispaanias Marbellas suurärimehe Urmas Sõõrumaa majas ja lähiajal võib temast saada kas Falcki või Tallinki nõunik. Sõõrumaa on Falcki suuraktsionär.  BNS

01 November 2004
  Kommentaarid