Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lang näeb Keskerakonna taktikas seoseid Venemaaga
Reformierakondlasest riigikogu aseesimehe Rein Langi väitel võib Keskerakonna venitamistaktika riigieelarve menetlemisel olla tingitud soovist nurjata Eesti välispoliitika arutelu.

Välispoliitika arutelu riigikogus on kavandatud järgmisele teisipäevale, kuid siis tuleb jätkata eelarve menetlemist.

"Keskerakonna väidetavatest sidemetest Venemaaga on rohkesti juttu olnud. Küsimus, miks alustasid nad venitamisega parlamendis just nüüd, kui riigieelarve on juba valmis, välispoliitika arutelu aga ees, jääb igal juhul õhku," ütles Lang Reformierakonna pressiesindaja teatel.

Keskerakonna aseesimees Enn Eesmaa ütles BNS-ile, et Langi väidetesse tuleb suhtuda muigega. "Eelarve ja välispoliitika arutelu pole kuidagi omavahel seotud," sõnas Eesmaa.

Riigikogu väliskomisjoni aseesimees Eesmaa lisas, et välispoliitika on valdkond, kus erakondade seisukohad kattuvad või on suures osas sarnased. "Selliste seoste tõmbamine on vägivaldne," ütles Eesmaa.  BNS

11 November 2004
  Kommentaarid