Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Teisipäeva hommikul ei töötanud Eestis 125 alajaama
Teisipäevahommikuse seisuga oli tugeva tuule, vihmasaju ja niiskuse tõttu üle Eesti rivist väljas 125 Eesti Energia alajaama.

Elektrita oli 29 alajaama Pärnumaal, kolm Saaremaal, 34 Lääne-Virumaal, 16 Viljandi kandis, kaks Tartu lähistel, kuus Jõgeval, neli Võrus, 15 Põlvas, seitse Paide kandis ja üks alajaam Valgamaal, teatas Eesti Energia pressiesindaja Helen Sabrak.

Eesti Energial on üle Eesti ligi 18.000 alajaama. Eesti Energia juhtimiskeskused ja operatiivbrigaadid teevad pidevalt tööd, et elektrikatkestusi likvideerida.

Elektrivõrgule tekitavad probleeme peamiselt tuulepuhangud ning tugevad vihma- ja äikesehood, surudes märgi oksi liinidele ning murdes puid, mis võivad liinidele langeda ja katkestusi põhjustada.

"Elektrikatkestused on klientidele vaieldamatult ebameeldivad, kuid Eesti seisukohast tervikuna ei ole tänase tuule poolt põhjustatu siiski võrreldav kriisiga. Eesti Energia vabandab jätkuvalt ja palub klientidelt kannatust," märkis Sabrak.

Eesti Energia teeb omalt poolt kõik, et taastada elektriühendus kiirelt ning tagada inimeste ja ümbritseva keskkonna ohutus. Eesti Energia palub kõigilt vihma ja tuulega elektriseadmete läheduses viibimisel ettevaatlikkust.

Esmaspäeva õhtul jättis torm elektrita Põlvamaa Valgjärve telesaatejaama, mille tagajärjel olid Kagu-Eestis telerid pool tundi pildita ja raadiod tummad.  BNS

16 November 2004
  Kommentaarid