Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Keskkülaga juhtunut arutab Res Publica aukohus
Kunstiakadeemia rektori ja Tallinna linnavolikogu liikme Ando Keskküla lõbumajas krediitkaardi kasutamise juhtumit arutab Res Publica aukohus.

Res Publica Tallinna piirkonna esimees Sven Sester ütles BNS-ile, et vestles erakonnakaaslase Keskkülaga seoses neljapäevase Eesti Ekspressi artikliga.

Keskküla kinnitas ka Sesterile, et varasemalt tema kasutuses olnud kunstiakadeemia krediitkaarti on kuritarvitatud ja ta vastutab kõikide kulude eest.

"Lisaks andis ta mulle teada, et pöördub ise lähipäevadel antud teemal ka erakonna aukohtu poole menetluse algatamiseks, et saada aukohtu hinnang antud teemal," sõnas Sester. Ta lisas, et lähtudes aukohtu otsusest, teeb Res Publica Tallinna piirkonna juhatus ka järgnevad otsused.

Keskküla ütles BNS-ile, et vahejuhtumi kajastamine võib olla seotud nii tema erakondliku kuuluvusega kui ka kevadel toimuvate kunstiakadeemia rektori valimistega.  BNS

18 November 2004
  Kommentaarid