Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ridaküla jääb loodavast Suur-Tapast välja
Kadrina vallavolikogu otsustas kolmapäeval rahvaküsitluse tulemustest lähtuvalt mitte nõustuda valla territooriumil asuva Ridaküla ühinemisega Lääne-Virumaal kujuneva Suur-Tapaga.

Ridakülas toetas Suur-Tapaga ühinemist kolm ja oli vastu 31 elanikku, seetõttu ei nõustunud volikogu Ridaküla minekuga Suur-Tapa koosseisu, ütles BNS-ile Kadrina vallavanem Ain Suurkaev.

Tapa linnavolikogu, Saksi vallavolikogu ja Lehtse vallavolikogu otsustasid kolmapäeval alustada ühinemiskõnelusi. Tapa linn ja seda ümbritsev Saksi vald asuvad Lääne-Virumaal ning Lehtse vald Järvamaal. Ühinemist toetasid küsitlustel ka nende omavalitsuste elanikud.

Järvamaa Lehtse valla volikogu toetas kolmapäeval valla ühinemist Lääne-Virumaal kujuneva niinimetatud Suur-Tapaga ja otsustas lõpetada läbirääkimised Aegviidu vallaga.

Kolmapäeval kinnitas rahvahääletuse tulemused ka Tapa volikogu. Tapa linnapea Kuno Rooba sõnul toetas ühinemist ka Tapat rõngana ümbritseva Saksi valla volikogu, sealgi on inimesed küsitlusel seda liitumist pooldanud.  BNS

18 November 2004
  Kommentaarid