Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kodanikupäeva aumärgi saab 15 inimest
Kodanikupäeva aumärgi saab tänavu 15 inimest, kelle seas on nii haridustöötajaid, ametnikke, omavalitsustegelasi kui ka seltside ja organisatsioonide esindajaid.

Kodanikupäeva aumärgi pälvisid tänavu Tallinna perekonnaseisuameti juhataja asetäitja Gerda Amann, Ida-Tallinna keskhaigla arst Viljar Ansko, Kärdla ühisgümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja Tiiu Heldema, Eesti Metsaseltsi juhatuse esimees Kaupo Ilmet, talunik ja reservohvitser Aare Kabel ja Jõhvi linnapea Aavo Keerme.

Aumärgi pälvisid veel Eesti põllumajandusmuuseumi teadur Madis Linnamägi, Valga muuseumi direktor Esta Mets, Tartu Slaavi gümnaasiumi direktor Valentin Nešpanov, Jõgeva linnavolikogu liige Ants Paju, Eesti naisuurimus- ja teabekeskuse projektijuht Eha Reitelmann, Eestimaa Rahvaste Ühenduse büroo juhataja Timur Seifullen, Are põhikooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Elve Tamvere, Rapla kodanikukaitse seltsi pealik Toomas Tõnisson ja Eesti linnade liidu büroo asedirektor Jüri Võigemast.

Aumärgid annab üle peaminister Juhan Parts kodanikupäeval, 26. novembril peaministri büroos Stenbocki majas.

Kodanikupäeva aumärki antakse teenete eest kodanikuteadvuse väärtustamisel ühiskonnas, teenete eest kodanikukasvatuse edendamise eest või teenete eest kodanikupäeva korraldamisel.  BNS

25 November 2004
  Kommentaarid