Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Viljandi linnavalitsus ostis politseinikele jalgrattad

Viljandi abilinnapea Helmen Kütt andis kolmapäeval Viljandi politseinikele üle neli jalgratast, millega korrakaitsjad hakkavad kevadest tänavatel patrullima.

Politseinikud said abilinnapealt kaks Author Opuse mägijalgratast ja kaks Reflexi universaalratast, mille ostmiseks eraldas Viljandi linnavalitsus 25.400 krooni, ütles Viljandi politsei pressiesindaja Agu Lall BNS-ile.

"Linn ja politsei otsustasid konstaablitele osta jalgrattad pärast seda, kui linnapea Malle Vahtra oli ülemkomissar Raimo Kohaga kohtudes pakkunud välja idee Viljandis rattapatrulli töölerakendamiseks," ütles Lall.

Jalgrattaid üle andes märkis Helmen Kütt tulemuslikku koostööd politsei ja linnavalitsuse vahel linnaelanike turvalisuse tagamisel ning ütles, et politseile jalgrataste muretsemine on konkreetne märk koostöö edasise jätkumise kohta.

Lõuna politseiprefektuuri Viljandi osakonna ülemkomissar Raimo Koha on öelnud, et läinud suvel oli paar noort konstaablit linnatänavatel isiklike jalgratastega korda valvamas käinud ja sellise töövõttega äärmiselt rahule jäänud.

"Rattaga jõuab linna vahel kiiresti igale poole ja saab liikuda seal, kuhu autoga ei pääse," ütles Koha.

Konstaablid hakkavad ratastel patrullima vahetustega, mis tähendab, et nelja ratast kasutab rohkem kui neli politseinikku. Tänavatele saadetakse korraga kaks rattapolitseinikku ja võimalusel kaks kaheliikmelist patrulli.  BNS

01 Detsember 2004
  Kommentaarid