Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ministeerium ootab kultuuri- ja spordipreemiate kandidaate

Kultuuriministeerium ootab selle aasta riiklike kultuuri- ja spordipreemiate kandidaatide esitamist tuleva 10. jaanuarini.

Kaks 300.000 krooni suurust kultuuripreemiat määratakse isikutele pikaajalise väljapaistva loomingulise tegevuse eest ning viis 150.000 krooni suurust preemiat antakse käesoleval aastal avalikkuseni jõudnud väljapaistvate tööde eest, teatas ministeeriumi pressiesindaja.

Kultuuripreemiate kandidaate saavad esitada loomeliidud ja teised juriidilised isikud, kelle põhikirjas on sätestatud kultuuri- ja haridusalane tegevus, preemia senised laureaadid ning omavalitsused.

Riiklikud spordipreemiad määratakse väljapaistvate sportlike saavutuste eest. Nende seas on kaks 300.000 krooni suurust preemiat, mis määratakse elutöö eest. Kuus isikut saab 150.000 krooni suuruse aastapreemia.

Spordipreemiate kandidaate saavad esitada spordiorganisatsioonid, ministeeriumid, maavalitsused, kohalikud omavalitsused ning juriidilised isikud ja asutused, kelle põhikirjas või põhimääruses on sätestatud spordialane tegevus.

Riiklikud kultuuri- ja spordipreemiad antakse üle eeloleval aastal Eesti vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril. BNS

 

06 Detsember 2004
  Kommentaarid