Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rein Lang suhtub pressivaenlase tiitlisse üleolevalt
Ajalehtede poolt pressivaenlaseks valitud riigikogu aseesimees Rein Lang ütles, et tiitel tuli talle üllatusena, kuid suhtus sellesse irooniliselt.

"Ma kuulun nüüd samasse klassi Lennart Meriga, kes esimesena juhtis tähelepanu ajakirjanduse pinnapealsusele, öeldes, et lehed ei täida oma rolli ühiskonnas, käitudes nagu poliitilised parteid," ütles reformierakondlane Lang BNS-ile. Endine president Meri nimetati pressivaenlaseks 1994. ja 1999. aastal.

Langi sõnul talub ta naudinguga, et Eesti ajalehtede liidu (EALL) valik on ühele pühapäeval eetris olevale raadiosaatele heaks reklaamiks.

EALL märkis Langi kohta muu hulgas: "Langi üleolevast suhtumisest meediasse kõneleb ilmekalt maakonnalehe päringule vastuseks saadetud e-kiri, milles Lang palub end infosooviga rohkem mitte tülitada, sest maakonnalehed teda ei huvita."

Lang väitis, et see väide on sulaselge laim. Lang rääkis, et mõned maakonnalehed üritavad valimiseelsel perioodil müüa erakondadele avaldamiseks pinda, mis on talle ja Reformierakonnale vastuvõetamatu.  BNS

10 Detsember 2004
  Kommentaarid