Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Repsi väitel tahtis ka Res Publica koostööd Ühtse Venemaaga
Keskerakonna välissekretäri Mailis Repsi väitel huvitus ka Res Publica hiljuti koostööst Kremli võimuparteiga Ühtne Venemaa, Res Publicasse kuuluv riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson nimetas seda valeks.

"Veel hiljuti käis Moskvas Res Publica liige Irina Didenko, kes esindas erakonna vene tiiba ja uuris koostöövõimalusi Ühtse Venemaaga," ütles Reps Aktuaalsele Kaamerale.

Endine keskerakondlane Irina Didenko ühines Res Publicaga oktoobri keskel Tallinna võimuvahetuse eel.

Mihkelson eitas Repsi väiteid. "See on jabur jama ja vale ning seda juttu on kommenteeridagi raske," ütles Mihkelson Aktuaalsele Kaamerale.

Mihkelson avaldas reedel Postimehes arvamusartikli, milles ta märgib, et laupäeval sõlmitav koostöölepe Keskerakonna ja Ühtse Venemaa vahel teeb teoks Venemaa juhtide ammuse unistuse saada Eestisse oma poliitiline käepikendus.

Mihkelson märkis, et Keskerakonnal on aega veel ümber mõelda.

"Head kolleegid Keskerakonnast! Teil on veel võimalik ümber mõelda ning Tallinna saabuvatele Venemaa sõpradele koostööleppe asemel pakkuda vaba vaimu rikastavaid kultuurielamusi. Nii ei peaks te tulevikus muretsema, et selle leppega sai Eesti lugupeetud erakonnast Venemaa Trooja hobune," kirjutas Mihkelson.

Keskerakond ja Ühtne Venemaa kirjutavad koostööleppele alla laupäeval Tallinnas rahvusraamatukogus.  BNS

11 Detsember 2004
  Kommentaarid