Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Plahvatuses vigastada saanud politseinik paraneb jõudsalt
Tallinnas Õismäel võimsas plahvatuses üliraskelt vigastada saanud politseinik paraneb jõudsalt.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Timo Tarve sõnul paigutati 39-aastane konstaabel intensiivravipalatist üle tavapalatisse.

"Mees on täiesti kontakte, ajab juba juttu ja paraneb jõudsalt, kuid tema täieliku tervenemise kohta on siiski veel vara prognoose teha," ütles Tarve BNS-ile.

Tallinnas Õismäel toimus ööl vastu 25. novembrit plahvatus, kus hukkus naispolitseinik koos end õhkinud mehega.

Plahvatus toimus kella 3.22 ajal politseibussis, kuhu oli sisenenud mees, kellel oli keha ümber seotud lõhkematerjal. Surma sai Põhja politseiprefektuuri korrakaitseosakonna kiirreageerimistalituse künoloogiateenistuse konstaabel Julia Gorbatšjova, kes jäi autosse õhkijaga kahekesi.

Plahvatuses said kolm politseinikku raskelt vigastada, neist kaks on pääsenud kodusele ravile. Plahvatuses hukkus ka teenistuskoer.

Lisaks said kergemaid vigastusi vähemalt neli õhku paiskunud politseiauto läheduses viibinud politseinikku, kes aga haiglaravi ei vajanud.  BNS

15 Detsember 2004
  Kommentaarid