Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei soovitab Ida-Virumaal alkoholimüüki piirata
Politsei saatis Kohtla-Järve, Kiviõli ja Püssi linnavalitsustele märgukirja ettepanekuga kaaluda öise alkoholimüügi piiramist neis linnades.

Jõhvi politsei ülemkomissar Ain Kruuse ütles Põhjarannikule, et öisel ajal toime pandud korrarikkumised ei ole otseselt põhjustatud öisest viinamüügist, kuid mitmed alkoholi müügikohad on politsei jaoks probleemsed.

Statistika järgi koonduvad kuritegelikud sündmused just nende müügikohtade juurde pärast seda, kui baarid, kohvikud ja muud vaba aja veetmise kohad on suletud.

Politsei näitas igale omavalitsusele saadetud märgukirjas ära probleemsed müügikohad ja jätab järgmised sammud omavalitsuste otsustada.

"Me ei pea vajalikuks igal pool öise müügi täielikku keelustamist, Mõnes kohas piisaks ka müügiaegade vähendamisest mõne tunni võrra," ütles Kruuse, lisades, et sarnaseid kirju on politsei saatnud ka teistele omavalitsustele.

Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov ütles Põhjarannikule, et linnavalitsus hakkab võimalikke alkoholi müügipiiranguid arutama järgmisel nädalal. Ta märkis, et kui Kohtla-Järve peaks alkoholi müügipiirangud kehtestama, ei puuduta see tanklaid, kuna neid kohti politsei probleemsete müügikohtadena ei nimetanud.  BNS

18 Detsember 2004
  Kommentaarid