Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Paide linnapea jäi pooleks aastaks autojuhiloast ilma
Lääne politseiprefektuuri Paide politseijaoskonna pressiesindaja Jan Aasma ütles, et politsei karistas Paide linnapead Indrek Kivimäed kiiruseületamise eest trahviga ja autoregistrikeskus peatas tema juhtimisõigused kuueks kuuks.

Kui palju Kivimäe trahvi sai, ei nõustunud Aasma avalikustama, kuid ütles, et trahv oleks võinud olla kõige rohkem 3000 krooni. "Kivimäe trahv oli üle keskmise," nentis Aasma Järva Teatajale.

Paide linnapea Indrek Kivimäe, kes on kuni järgmise aasta 6. juunini jalamees, oli juhtunut kommenteerides napisõnaline.

Kivimäe kinnitas, et linna juhtimine selle all ei kannata, sest ta ajas juba varemgi linna asju isikliku autoga ning teeb seda ka edaspidi, ainult roolis istub linnavalitsuse autojuht. "Kõik asjad saavad aetud, linna raha selleks rohkem ei kulu," sõnas ta.

Kivimäe jäi kiiruseületusega vahele aprillis vahetult enne linnapeaks saamist, jäi juhiloast kuuks ajaks ilma ja sai 900 krooni trahvi. Uuesti jäi ta politseile kiiruseületusega vahele septembris.  BNS

21 Detsember 2004
  Kommentaarid