Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne politseiprefekt sõitis autoga vastu puud
Lääne politseiprefekt Kalle Laanet sõitis kolmapäeva õhtul töölt koju minnes politsei ametiautoga vastu puud, inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

Õnnetus juhtus kella 20.46 ajal Pärnus Tammsaare teel, kus tee ääres kasvanud puu murdus tormituule käes ootamatult teele ja prefektuuri Saabi roolis olnud Laanet ei suutnud sellele otsasõitu vältida.

Lääne prefektuuri pressiesindaja Kaja Kuke sõnul said 1998. aastal valmistatud autol kannatada vasakpoolne tuli, iluvõre ja kapott.

"Saabil oli kaskokindlustus, mistõttu hüvitab kahju kindlustus. Samas pole veel teada, kui palju auto remont maksma läheb," ütles Kukk BNS-ile.

Tema sõnul oli Saabi kiirus õnnetuse ajal 40-45 kilomeetrit tunnis. Autos üksi olnud Laanet täitis kõiki liikluseeskirja nõudeid, samuti oli tal kinnitatud turvavöö ja kokkupõrkes prefekt vigastada ei saanud.

Politsei alustab õnnetuse asjaolude selgitamiseks distsiplinaarjuurdlust.  BNS

23 Detsember 2004
  Kommentaarid